KF2EDGVTM-3.5-2*8P
MFR.Part #
KF2EDGVTM-3.5-2*8P
JLCPCB Part #
C19711888
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10A 16P 2 2x8P 3.5mm 300V 8 Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS