KF65RM-11.0-4P
MFR.Part #
KF65RM-11.0-4P
JLCPCB Part #
C707608
Package
Push-Pull,P=11mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~18 11mm 1x4P 2-Side 32A 4 4 4P 750V Black Right Angle 弯插,P=11mm Barrier Terminal Blocks ROHS