KF2024-2.54-6P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2024-2.54-6P
JLCPCB Part #
C5354435
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+100℃ 0.5 1 150V 1x6P 2.54mm 20~24 5A 6 6P Black Hinged (Snap On) Male Plug Top Entry P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS