KF55C-10.0-5P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF55C-10.0-5P
JLCPCB Part #
C707554
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 10~18 1x5P 2-Side 32A 4 5 5P 750V Black Mid Terminal Straight 插件,P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS