KF2EDGK-3.5-15P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGK-3.5-15P
JLCPCB Part #
C976399
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 15 15P 1x15P 3.5mm 300V 8A Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS