KF396R-3.96-3P
MFR.Part #
KF396R-3.96-3P
JLCPCB Part #
C474899
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 0.75 1 10A 18~24 1x3P 3 3.96mm 300V 3P Green Right Angle 弯插,P=3.96mm Screw Terminal Blocks ROHS