KF45C-9.5-7P
MFR.Part #
KF45C-9.5-7P
JLCPCB Part #
C707426
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x7P 2-Side 32A 4 7 750V 7P 9.5mm Straight 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS