KF38SM-8.25-10P
MFR.Part #
KF38SM-8.25-10P
JLCPCB Part #
C964435
Package
Plugin,P=8.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 12~22 1x10P 2.5 24A 450V 8.25mm Black Side Mount Straight With Cover Plate 插件,P=8.25mm Barrier Terminal Blocks ROHS