KF2EDGKBM-5.08-2P
MFR.Part #
KF2EDGKBM-5.08-2P
JLCPCB Part #
C49173241
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12~24 1x2P 2 2.5 2P 300V 5.08mm Green Male Plug Screw Screw Connection (M2.5) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS