KF38RM-8.25-9P
MFR.Part #
KF38RM-8.25-9P
JLCPCB Part #
C964446
Package
Push-Pull,P=8.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x9P 2.5 24A 450V 8.25mm 9 9P Black Right Angle With Cover Plate 弯插,P=8.25mm Barrier Terminal Blocks ROHS