KF2EDGSRKW-10.16-2P
MFR.Part #
KF2EDGSRKW-10.16-2P
JLCPCB Part #
C6394063
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10.16mm 1x2P 2 2P 600V 65A 6~20 Green Hinged (Snap On) Male Plug Screw connection (M4) Plugin,P=10.16mm Pluggable System Terminal Block ROHS