KF35C-8.25-4P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF35C-8.25-4P
JLCPCB Part #
C707393
Package
Plugin,P=8.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x4P 2-Side 2.5 24A 4 450V 4P 8.25mm Black Mid Terminal Straight 插件,P=8.25mm Barrier Terminal Blocks ROHS