KF2EDGV-5.08-2P
MFR.Part #
KF2EDGV-5.08-2P
JLCPCB Part #
C441354
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x2P 2 2P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS