KF28H-7.62-8P
MFR.Part #
KF28H-7.62-8P
JLCPCB Part #
C964371
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x8P 2.5 24A 250V 7.62mm 8 8P Black Mid Terminal Straight With Cover Plate 插件,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS