KF2EDGV-7.5-5P
MFR.Part #
KF2EDGV-7.5-5P
JLCPCB Part #
C976422
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x5P 400V 5 5P 7.5mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS