KF2EDGV-2.54-9P
MFR.Part #
KF2EDGV-2.54-9P
JLCPCB Part #
C577592
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 130V 1x9P 2.54mm 5A 9 9P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS