KF2EDGJRM-3.5-6P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGJRM-3.5-6P
JLCPCB Part #
C2975164
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 13A 1x6P 3.5mm 320V 6 6P Board Side/Socket - Closed Orange Right-Angle Screw 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS