KF2EDGV-2.5-10P
MFR.Part #
KF2EDGV-2.5-10P
JLCPCB Part #
C441308
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 130V 1x10P 2.5mm 5A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS