KF2EDGWB-3.5-8P
MFR.Part #
KF2EDGWB-3.5-8P
JLCPCB Part #
C976620
Package
Plugin,P=3.5mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x8P 3.5mm 300V 8 8P Feed Through Green Panel Mount Screw 插件,P=3.5mm(交错脚) Pluggable System Terminal Block ROHS