HT396K-3.96-8P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
HT396K-3.96-8P
JLCPCB Part #
C577783
Package
P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 14~26 1x8P 3.96mm 300V 8 8P Male Plug Orange Screw Connection (M2) Top Entry P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS