KF2EDGVM-3.81-7P
MFR.Part #
KF2EDGVM-3.81-7P
JLCPCB Part #
C441423
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x7P 3.81mm 300V 7 7P 8A Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS