KF2EDGR-7.62-9P
MFR.Part #
KF2EDGR-7.62-9P
JLCPCB Part #
C441221
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x9P 400V 7.62mm 9 9P Board Side/Socket - Open Green Right-Angle 弯插,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS