KF2EDGV-7.62-5P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGV-7.62-5P
JLCPCB Part #
C441367
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x5P 400V 5 5P 7.62mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS