KF2EDGVM-3.81-6P
MFR.Part #
KF2EDGVM-3.81-6P
JLCPCB Part #
C441422
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS