KF78C-13.0-9P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF78C-13.0-9P
JLCPCB Part #
C964536
Package
Plugin,P=13mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~18 13mm 1x9P 40A 6 750V 9 9P Black Mid Terminal Straight With Cover Plate 插件,P=13mm Barrier Terminal Blocks ROHS