KF129L-5.08-2P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF129L-5.08-2P
JLCPCB Part #
C19711779
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 1x2P 2 2.5 24A 2P 5.08mm 630V M3 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS