KF2EDGVC-7.5-7P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGVC-7.5-7P
JLCPCB Part #
C976438
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x7P 400V 7 7.5mm 7P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS