KF142V-7.62-9P
MFR.Part #
KF142V-7.62-9P
JLCPCB Part #
C7435825
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 14~22 15A 1x9P 7.62mm 800V 9 9P P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS