KF2EDGVC-7.5-4P
MFR.Part #
KF2EDGVC-7.5-4P
JLCPCB Part #
C976435
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x4P 4 400V 4P 7.5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS