KF239-3.81-10P
MFR.Part #
KF239-3.81-10P
JLCPCB Part #
C976689
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10A 10P 14~28 1x10P 3.81mm 300V White 插件,P=3.81mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS