KF142V-7.62-7P
MFR.Part #
KF142V-7.62-7P
JLCPCB Part #
C7435823
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 14~22 15A 1x7P 7 7.62mm 7P 800V P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS