KF2EDGKB-7.62-7P
MFR.Part #
KF2EDGKB-7.62-7P
JLCPCB Part #
C7435672
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12~24 1x7P 2.5 300V 7 7.62mm 7P Female Plug Green Hinged (Snap On) Screw Connection (M2.5) P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS