KF2EDGSKM-7.62-6P
MFR.Part #
KF2EDGSKM-7.62-6P
JLCPCB Part #
C577756
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~24 1x6P 32A 4 400V 6 6P 7.62mm Green Plug Screw P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS