KF2EDGKB-5.08-5P
MFR.Part #
KF2EDGKB-5.08-5P
JLCPCB Part #
C441014
Package
P=5.08mm
Description
1 12~24 15A 1x5P 2.5 320V 5 5.08mm 5P Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS