KF2EDGR-3.81-11P
MFR.Part #
KF2EDGR-3.81-11P
JLCPCB Part #
C6392882
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 11 11P 1x11P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle Plugin,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS