KF2EDGR-2.54-7P
MFR.Part #
KF2EDGR-2.54-7P
JLCPCB Part #
C577599
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 130V 1x7P 2.54mm 5A 7 7P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS