KF2EDGRT-3.5-2*5P
MFR.Part #
KF2EDGRT-3.5-2*5P
JLCPCB Part #
C19711859
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10A 10P 2 2x5P 3.5mm 300V 5 Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS