KF48CM-9.5-4P
MFR.Part #
KF48CM-9.5-4P
JLCPCB Part #
C707683
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x4P 32A 4 4 4P 750V 9.5mm Black Mid Terminal Straight With Cover Plate 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS