KF127S-5.08-3P
MFR.Part #
KF127S-5.08-3P
JLCPCB Part #
C2974925
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 14~26 1x3P 3 300V 3P 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS