KF2EDGRTM-3.81-2*2P
MFR.Part #
KF2EDGRTM-3.81-2*2P
JLCPCB Part #
C19711904
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2 2x2P 3.81mm 300V 4P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS