KF2EDGKA-3.81-7P
MFR.Part #
KF2EDGKA-3.81-7P
JLCPCB Part #
C440917
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x7P 250V 3.81mm 7 7A 7P Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS