KF2EDGRM-3.81-12P
MFR.Part #
KF2EDGRM-3.81-12P
JLCPCB Part #
C441266
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 1x12P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS