KF2EDGR-7.62-7P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGR-7.62-7P
JLCPCB Part #
C441219
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x7P 400V 7 7.62mm 7P Board Side/Socket - Open Green Right-Angle 弯插,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS