KF2EDGKA-3.81-2P
MFR.Part #
KF2EDGKA-3.81-2P
JLCPCB Part #
C440912
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x2P 2 250V 2P 3.81mm 7A Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS