KF2EDGRK-5.08-8P
MFR.Part #
KF2EDGRK-5.08-8P
JLCPCB Part #
C2922900
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 160V 16~28 1x8P 5.08mm 7A 8 8P Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS