KF2EDGRK-3.81-2P
MFR.Part #
KF2EDGRK-3.81-2P
JLCPCB Part #
C2922852
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 160V 16~28 1x2P 2 2P 3.81mm 7A Green Plug Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS