KF2EDGRG-3.5-3P
MFR.Part #
KF2EDGRG-3.5-3P
JLCPCB Part #
C6392913
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x3P 3 3.5mm 300V 3P Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS