KF2EDGRC-5.08-5P
MFR.Part #
KF2EDGRC-5.08-5P
JLCPCB Part #
C441239
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x5P 300V 5 5.08mm 5P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS