KF2EDGRC-7.62-9P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGRC-7.62-9P
JLCPCB Part #
C441253
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x9P 400V 7.62mm 9 9P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS