KF2EDGKM-3.81-8P
MFR.Part #
KF2EDGKM-3.81-8P
JLCPCB Part #
C441124
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x8P 3.81mm 300V 8 8A 8P Green Plug Screw P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS